Uitslag BlueGrip 2014

2014

In 2014 is er 10.714,37 euro opgehaald!

bluegripuitslag2014

Blue Grip Award

Tirza Erfmann die 440 euro ophaalde voor KiKa door haar haar te doneren aan stichting haarwensen.
Berend van Groesen die 400 euro ophaalde door 8.848 meter te klimmen in 13 dagen.

Meters voor KiKa:

  1. Wouter Ligtenberg (1.694 meter)
  2. Robin Bogers (1.210 meter)
  3. Berend van Groesen (805 meter)
  4. Leo Buysse (719 meter)
  5. Frank Mannaerts (661 meter)
  6. Henk Soeting (555 meter)
  7. Erik Lennertz (555 meter)
  8. Tjan Keumg Siu (506 meter)
  9. Arnoud Seegers (506 meter)
  10. Diana Wijnen (500 meter)
  11. Elsbeth Huffmeijer (500 meter)
  12. Zhuojiong Gan (424 meter)
  13. Margot Mannaerts (368 meter)
  14. Tristen Koops (262 meter)
  15. Rick Wouters (248 meter)
  16. Jacqueline Ligtenberg (151 meter)
  17. Mark van Vugt (121 meter)
  18. René van Esdonk (121 meter)
  19. Silvie van der Marel (107 meter)
  20. Lotte van de Lagemaat (103 meter)
  21. Jason van Stiphout (97 meter)

Puntenwedstrijd Routes t/m 10 jaar:

  1. Suus Janse (46 punten)
  2. Boris van Asselt (46 punten)
  3. Renske van der Meijden (46 punten)
  4. Bibi Hamers (42 punten)
  5. Noa Welter (33 punten)
  6. Pleun van den Boogaart (27 punten)
  7. Frida Brachini (26 punten)
  8. Jitte Oerlemans (18 punten)

Puntenwedstrijd Routes 11, 12 jaar:

  1. Gijs van Alkemade (69 punten)
  2. Pepijn Boland (42 punten)
  3. Niels Meijer (42 punten)
  4. Nathan van den Berge (31 punten)
  5. Tirza Erfmann (29 punten)

Puntenwedstrijd Routes 13, 14 jaar:

  1. Dylan van den Berge (103 punten)
  2. Olivie van der Linden (76 punten)
  3. Gijs Witters (69 punten)
  4. Noor van Zundert (64 punten)
  5. Siemen Nooren (54 punten)
  6. Rens Meijer (43 punten)

Puntenwedstrijd Routes 15, 16 jaar:

  1. Lynn van der Meer (166 punten)
  2. Pepijn Mouwen (42 punten)
  3. Silke Uijtdehaag (34 punten)

Puntenwedstrijd Routes cat. 1:

  1. Angelique Valks (33 punten)
  2. Robert van den Berge (33 punten)
  3. Charles de Pesseroy (28 punten)
  4. Harmen de Ruiter (25 punten)
  5. Asja Vossen (22 punten)
  6. Yvette Vogels (19 punten)
  7. Desirée de Pesseroy (15 punten)
  8. Line de Pesseroy (15 punten)
  9. Maurice van Dael (13 punten)
  10. Martine Verhaar (9 punten)
  11. Faber van de Poel (8 punten)
  12. Daïenira van Aart (7 punten)

Puntenwedstrijd Routes cat. 2:

  1. Emine van Graafeiland (81 punten)
  2. Jaimy Verbeet (69 punten)
  3. Tina Vreys (69 punten)
  4. Jeffrey Stolk (69 punten)
  5. Bart Nieuwkamer (59 punten)
  6. Melvin de Jong (59 punten)
  7. Martijn van Toor (59 punten)
  8. Aad van den Boogaart (55 punten)
  9. Martijn Wienk (54 punten)
  10. Nico Meijer (50 punten)
  11. Robbert van Hooijdonk (46 punten)
  12. Robbin Noorman (45 punten)
  13. Janneke Hokke (44 punten)
  14. Ramses Snoeij (42 punten)
  15. Stefanie Boland (42 punten)
  16. Hans van den Bergh (36 punten)
  17. Arno Mouwen (33 punten)
  18. Tim de Vries (32 punten)
  19. Dirk van Straalen (23 punten)

Punten wedstrijd Routes cat. 3:

  1. Roel Biemans (126 punten)
  2. Ivo de Klerk (117 punten)
  3. Marc Verkerke (88 punten)
  4. Nick van Meel (81 punten)

Punten wedstrijd Routes cat. 4:

  1. Yannicke Goris (205 punten)

Dyno Contest:

  1. Michael van de Ven

Plaatklimmen (volwassenen):

  1. Lynn van der Meer

Plaatklimmen (jeugd):

  1. Niels Meyer

Speedklimmen:

  1. Teun Keusters

Puntenwedstrijd Boulderen:

  1. Kim de Greef
  2. Gijs Linders
  3. Sara Helle