Uitslag 2015

2015

Na afloop van de 5e editie (2015)gaat €4,853 naar KiKa! Dit is de stand van zaken na 29 november. Er zitten nog een aantal donaties aan te komen. Over een tijdje bekijken we wat de definitieve opbrengst van de 2015 editie was.

 

Blue Grip Award

Klimhal Yellowstone had op de dag van Bluegrip de klimhal gesloten en kwam met 36 man naar BlueGrip toe.

12308374_939995892704115_1725355866266203525_n
Noa Welter die 73 euro ophaalde.

BG2015_17-34-51

 

Meters voor KiKa (17 jaar en ouder):

  1. Berend van Groesen (673)
  2. Mike van Eijnatten (535)
  3. Floris van Loo (504)
  4. Leo Buysse (365)
  5. Twan Vermeulen (350)
  6. Nico Meijer (300)
  7. Pim Wagemakers (191)
  8. Martin Hoogduijn (180)
  9. Abel Kroese (176)
  10. Tristan Koops (174)
  11. Emine van Graafeiland (170)
  12. Rick Wouters (150)
  13. Frederike Ambagtsheer (150)
  14. Silke Uijtdehaag (137)
  15. Tjitse Raaijmakers (111)
  16. Anna van den Berge (100)
  17. Sanne Brouwer (88)
  18. René van Esdonk (59)

Meters voor KiKa (jeugd):

  1. Ies Donders (321)
  2. Rens Meijer (251)
  3. Perry Brouwers (170)
  4. Aylin van Omme (165)
  5. Björn Rutten (81)
  6. Stijn van Herwerden (77)
  7. Niels Meijer (48)

Puntenwedstrijd Routes t/m 9 jaar:

  1. Bibi Hamers (69,41 punten)
  2. Boris van Asselt (59,32 punten)
  3. Renske van der Meijden (34,12 punten)
  4. Janne Volmer (31,7 punten)
  5. Jaden Tjon (27,9 punten)
  6. Frida Brachini (22 punten)

Puntenwedstrijd Routes 10, 11 jaar:

  1. Iris van ‘t Westeinde (117,59 punten)
  2. Suus Janse (48,0 punten)
  3. Belize Derksen (36,2 punten)
  4. Vera van der Meijden (32,8 punten)
  5. Noa Welter (29,16 punten)

Puntenwedstrijd Routes 13, 14 jaar:

  1. Janneke Nagelhout (75,18 punten)
  2. Pepijn Boland (69,32 punten)
  3. Nathan van den Berge (64,32 punten)
  4. Dook Volkers (64,32 punten)
  5. Sanne Gmelich (42,17 punten)
  6. Isa Vermeulen (32,17 punten)
  7. Lindsey Noorman (30,8 punten)

Puntenwedstrijd Routes 15, 16 jaar:

  1. Lynn van der Meer (222,55 punten)
  2. Saskia IJntema (64,22 punten)
  3. marjolein vrijhoeven (59,22 punten)
  4. Dylan van den Berge (45 punten)

Puntenwedstrijd Routes cat. 1:

  1. Line Komkommer (32 punten)
  2. Natalie Snel (29 punten)
  3. Arnout Visschedijk (27 – 10 punten)
  4. Jan Kik (25 – 14 punten)
  5. Ivanka Pufkus (25 – 12 punten)
  6. Karin Visschedijk (23 punten)
  7. Danielle Eelkema (19 – 08 punten)
  8. Lotte Noordsij (19 – 04 punten)
  9. Desiree de Pesseroy (17 punten)
  10. Hanneke Noorman (13 punten)

Puntenwedstrijd Routes cat. 2:

  1. Raoul Welter (65 punten)
  2. Charles de Pesseroy (58 punten)
  3. Melvin de Jong (54 – 32 punten)
    Roosmarijn Visschedijk (54 – 32 punten)
  4. Wing Kwok (54 – 28 punten)
  5. Marlinde Tump (54 – 23 punten)
  6. Janneke Hokke (48 punten)
  7. Mike van Eijnatten (46 – 28 punten)
    Angelique vd Schoot (46 – 28 punten)
  8. Pamela Landers (46 – 18 punten)
  9. Diewert Berben (46 – 04 punten)
  10. Arno Mouwen (46 – 00 punten)
  11. Silke Uijtdehaag (43 punten)
  12. Rogier Nagelhout (42 – 32 punten)
  13. Stefanie Boland (42 – 25 punten)
  14. Margot Maaskant (36 punten)
  15. Maurice van Dael (34 punten)
  16. Erik Lennertz (33 – 18 punten)
    Rob van der Schoot (33 – 18 punten)
    Kilian Cregan (33 – 18 punten)
  17. Anna van den Berge (29 punten)

Punten wedstrijd Routes cat. 3:

  1. Abel Kroese (88 punten)
  2. Dennis Verdaasdonk (75 – 46 punten)
    Kristel van Kollenburg (75 – 46 punten)
  3. Tina Vreys (69 – 46 punten)
    Aad van den Boogaart (69 – 46 punten)
  4. Youri Koolen (69 punten)
  5. Robbin Noorman (69 – 41punten)
  6. Robbert van Hooijdonk (69 – 32 punten)
  7. Ronald Wiericx (69 punten)
  8. Jeanette Kiep (64 punten)
  9. Rene van Esdonk (64 punten)
  10. Klaartje de Leeuw (60 punten)
  11. Wendie op de Beek (59 punten)
  12. Jeffrey Stolk (41 punten)

Punten wedstrijd Routes cat. 4:

  1. Lukas Wubben (136 punten)
  2. Ivo de Klerk (127 punten)
  3. Naomi Swagten (108 punten)
  4. Yannicke Goris (101 punten)
  5. Tijmen van Geel (81 punten)
  6. Marc Verkerke (54 punten)
  7. Nick van Meel (36 punten)

Boulder wedstrijd

  1. Ulf Lennertz (18 punten)
  2. Rob van de Lisdonk (17 punten)
  3. Yannick Kieskamp (15 punten)
    Boris van Asselt (15 punten)
  4. Youri Koolen (11 punten)
    Marley Arnst (11 punten)
    Vera van der Meijden (11 punten)
  5. Renske van der Meijden (10 punten)
  6. Pamela Landers (9 punten)
    Suus Janse (9 punten)
  7. Belize Derksen (8 punten)
  8. Jay van ‘t Westeinde (7 punten)
  9. Jaden Tjon (3 punten)
  10. Noortje Zijlmans (1 punt)
    Pepijn Boland (1 punt)

Dyno Contest:

  1. Yannick Kieskamp & Michael van de Ven

Speedklimmen (Volw):

  1. Jasper de Jong (8,3)
  2. Wouter Ligtenberg (11,3)
  3. Mark van Vught (15,33)

Speedklimmen (jeugd):

  1. Renske van der Meijde (19,86)
  2. Vera van der Meijde (20,98)
  3. Jytte Oerlemans (24,02)
  4. Sjors Bon (24,26)

Plaatklimmen (jeugd):

  1. Bibi Hamers

Plaatklimmen (volw):

  1. Dylan v/d Berge